Cizinci- Dramatický večer

28. května 2015 v 16:45 | Keller |  Články


Navzdory návštěvě mého starého, zmrzlého známého pokračoval večer až trestuhodně dobře. Lisa otřesená ze setkání s Jackem Frostem nějak ztratila řeč a tak jsem musel rozhovor popohánět já, což nebyla má oblíbená role. Jak sama prohlásila tak se vždy jen temně pochechtávám a usrkávám colu. Nicméně, protože díra v okně a návštěva známého kriminálníka a bioteroristy ALIAS: Cizince znamenala návštěvu policie, tak jsem usoudil že nejlepší bude velmi rychle odejít. Naneštěstí útok přišel tak náhle a rychle že jsme nestačili být ani obslouženi a byli jsme tedy hladoví jako vlci. Ale držte se... tento nepatrný problém byl ihned vyřešen v okamžik kdy při krátké procházce zmrzlou ulicí, Lisa prohlásila že u ní doma nikdo není a že si můžeme něco rychlého u ní uvařit.
Budu s vámi naprosto upřímný... dobře? Je mi 19. Nemusíte hádat ani jednou aby vám došlo co mě při slovech: "Nikdo není doma." Napadlo. Na tyto myšlenky ale nebyl čas, okamžik si volal po akci a já se rozhodnul že volání vyslyším a s špatně hranou nenuceností jsem souhlasil.
"Nechápu jak jsi tam mohl jít... myslím ven za tím... cizincem. Vypadal děsivě." Pronesla tiše Lisa když jsem se blížili k bloku kde s rodiči bydlela.
Chvíli jsem se zamyslel nad tím co jí na to říct. Popravdě mě nic nenapadalo, protože jsem sám Cizincem, což tedy Lisa neví, tak mi jejich přítomnost ve světě přijde naprosto normální. Ne že by snad prohození půlmetrového rampouchu nad našimi hlavami nebylo děsivé a tedy i ve společnosti značně nevhodné. Ale setkávání s entitami podobného rázu pro mě bylo celkem přirozené, ostatně někteří z mých známých, nebo chcete li přátel jsou také Cizinci. Při té vzpomínce jsem si rovnou vzpomněl na mou další kamarádku stínovou Rose. Punk-rock metalová panenka. Neustále v černém, milující metal a spoustou tetování všude po těle. Ano všude.
Nebo Johny, ten nebyl nijak zvlášt nadaný ale zato moc dobře slyšel a když zavřel oči, stačilo aby uvnitř místnosti někdo dýchal a on pomocí vybrací z hýbajícího se hrudníku dokázal vidět skoro stejně dobře jako s otevřenýma očima. Toho zvlášt využíval po nocích když se plížil domů z mejdanu aby nic u nich doma v bytě nezhodil a neprobudil už tak lehce spícího otce- detektiva Chutskyho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikča Kikča | E-mail | Web | 23. června 2015 v 20:19 | Reagovat

WOW :o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama