Cizinci- Setkání s mrazákem 1 část

13. února 2015 v 22:47 | Keller |  Povídky
Od incidentu v bance uplynulo 36 dní. Což nutně muselo znamenat že dnešní datum bylo 26. Listopadu 2014. Ulice začínaly zamrzat, silnice sotva sjízdné a hromady sněhu které přivál ten chladný, skoro až arktický vichr nebylo kam odvážet jak překvapivě zjistili městské služby. V pantoflích a modrém županu jsem postával před oknem a jednou rukou přidržoval hrnek s vlažným kakem. Druhou jsem dotykem na kolíčky nabíječky nabíjel svůj chytrý telefon. V tomto roce již čtvrtý. Nesuďte mě, než člověk zjistí jak vyladit napětí v prstech tak to chvilku trvá.. a vůbec stejně jsem si na každý vydělal sám.
Telefon cinknul, baterie je nabitá. Tak brzo? Podivil jsem se. Při bližším zkoumání mého milého šedého kvádříku jsem zjistil že baterie není nabitá ani z půly ale že mi přišla zpráva.
"U Thommyho v šest?
-Liza"
Usmál jsem se. Vypadá to že Richard půjde za půl hodiny na rande. Doufám že si vzpomenu kam máma dala polární výstroj.
"Ok, uvidíme se tam.
-Rick"
Odpověděl jsem a zapojil nabíječku ke zdi. Na postávání u okna nemám celý den. A to kakao je taky studené. Musím se dát do gala.
"Co se děje?" Zeptala se sestřička v černém tričku s bílou lebkou a apartních teplácích.
"Psala Líza, vyrážím do víru velkoměsta."
Kate mi skočila na postel a podepřela si hlavu.
"No nekecej, Caroline Summersová? Nemá ta holka náhodou hlavu nabarvenou na rudo?" Zazubila se.
"Už ne, už je to klasická bruneta. A vůbec, nelíbí se ti snad něco prcku?"
"Klídech brácha. Dělej si do jaké ženské chceš. Ale pokud bys s ní rád něco měl tak si proboha neber tohle tričko.."
Obrátil jsem oči v sloup a zahodil tričko zpět do skříně a popadnul nejbližší kus látky na jaký jsem dosáhnul a bez okolků na sebe navléknul modrobílou košili.
"To je lepší." Kate si spěchem sedla k počítači a na internetové stránce youtube.com pustila znělku z filmu pretty woman.
Rychlostí světla jsem po ní hodil polštář a zasáhnul ji do hlavy.
"Neštvi prcku."
Teď se tvářila dotčeně. " Já?? Jak bych já mohla někoho štvát. Podívej se na ty tvářičky, ty by nedokázaly ublížit ani mouše."
Znáte ten pocit když chcete milovanému členovi rodiny zakroutit krkem?
Tahle tak komedie zabrala dalších dlouhých pět minut při kterých jsem se za posměšků mladší sestřičky holil, vybíral nejvhodnější parfém. (Mám dva) a také navlékání spousty vrstev svetrů abych venku v sibiřském mrazu neumrznul. Ačkoliv mám o své smrtelnosti velké pochyby tak nehodlám nic nechat náhodě.
Restaurace u Tommyho byla o dva bloky dál od mého bydliště, stačilo projít pár temných, špinavých uliček, zabočit do leva, potom do prava. Dát pozor abych nebyl sražen nějakým taxíkem a dojít ve zdraví na místo. Velký modře neonový nápis U Tommyho mě po poslední zatáčce vítal a naznačoval že jsem na správném místě. Přes prosklená okna jsem uviděl z stolu sedící Caroline. Měla dlouhé vlasy skoro až po pás světle hnědé barvy. Měla na sobě navzdory klimatickým podmínkám černé tílko které příjemně odhalovalo mé oblíbené ženské partie. Že ona to udělala určitě schválně... začal jsem ji podezřívat.

Tak nakonec se Cizinci dočkali krátkého pokračování.
Doufám že se líbilo, případné poznatky mi napište do komentářů a prosím zahlasujte v anketě zda vůbec mám vydat pokračování:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kikča Kikča | E-mail | Web | 14. února 2015 v 12:18 | Reagovat

úžasný :3 :-) okamžitě další!
Já vážně nevím, jak ti to zkritizovat, protože to máš nádherný, chybky jsem  nenašla ale má čeština je.. řekněme blbá :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama